Godziny dostepności
Przedstawiam poniżej wykaz godzin, w których nauczyciele będą dostępni dla uczniów i rodziców w ramach konsultacji.
W pierwszym roboczym dniu miesiąca wskazanym jako termin dostępności poszczególnych nauczycieli - będą to konsultacje dla rodziców. W pozostałe tygodnie - dla uczniów.
lp | nazwisko i imię | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek | uwagi |
1 | Bańkowska Alina | 11.05 - 11.50 | |||||
2 | Cwalina Anna | 14.40 - 15.40 | |||||
3 | Dąbkowska Grażyna | 15.30-16.30 | |||||
4 | Dąbrowska Agnieszka | 13.50 - 14.50 | |||||
5 | Dąbrowska-Ignaczuk Monika | 10.45-11.45 | |||||
6 | Dębek Dorota | 12.55 - 13.55 | |||||
7 | Dębnicka Karolina | 10:50-11:50 | |||||
8 | Długoborska Bernadetta | 14.40 - 15.40 | |||||
9 | Gawkowska Karolina | 15.30 -16.30 | |||||
10 | Głuszcz-Wiśniewska Jolanta | 17.00-18.00 | |||||
11 | Gontarska Ewa | 14.35 - 15.35 | |||||
12 | Gontarski Mariusz | 14.40 - 15.40 | |||||
13 | Grodzka Iwona | 9.30 - 10.30 | |||||
14 | Grodzki Janusz | 15.25 -16.25 | |||||
15 | Gromek Kinga | 12:00 - 13:00 | |||||
16 | Groszfeld Eliza | ||||||
17 | Jankowska Beata | 12:35 - 13:35 | |||||
18 | Janowska Sylwia | 9.45 - 10.45 | |||||
19 | Jasińska Anna | 12:35 - 13:35 | |||||
20 | Jastrzębski Arkadiusz | 15.30 - 16.30 | |||||
21 | Kiertowicz Ewa | 15.30 - 16.30 | |||||
22 | Klocek Piotr | 14.40 - 15.40 | |||||
23 | Kłosińska Dorota | 9.45 - 10.45 | |||||
24 | Knapkiewicz Michał | 15.25 - 16.25 | |||||
25 | Kossakowska Agnieszka | 9.45 - 10.45 | |||||
26 | Kotowska Marta | 13.50-14.50 | |||||
27 | Kozioł Dorota | 14.40 - 15.40 | |||||
28 | Krajewska Anna | 7.55-8.55 | |||||
29 | Krajewska Barbara | 15.30 - 16.30 | co dwa tygodnie | ||||
30 | Kulesza Dawid | ||||||
31 | Kulesza Elżbieta | 8:00 - 9:00 | |||||
32 | Liżewska Jadwiga | 11.30 - 12.30 | |||||
33 | Macko Jolanta | 13:40-14:40 | |||||
34 | Mencfel Agnieszka | 15.30- 16.30 | |||||
35 | Modzelewska Halina | 7.40- 8.40 | |||||
36 | Morysewicz Ewa | 15.25 - 16.25 | |||||
37 | Morysewicz Wojciech | 15.25 - 16.25 | |||||
38 | Murawska Emilia | 15.30 - 16.30 | |||||
39 | Murawska Katarzyna | 16.00 - 17.00 | |||||
40 | Mystkowska Elżbieta | 16.00- 17.00 | |||||
41 | Ogonowska Małgorzata | ||||||
42 | Orłowska Marta | 15.30 - 16.30 | |||||
43 | Ostrowska Milena | 14:35 - 15:35 | |||||
44 | Pawelec-Kacprzak Małgorzata | 15.30 - 16.30 | |||||
45 | Pisińska-Tyszka Anna | 9.45 - 10.45 | |||||
46 | Raducha Anna | 9.30 - 10.30 | |||||
47 | Rozworowska Agnieszka | 15.25 - 16.25 | |||||
48 | Rusiecki Wojciech | 14.40 - 15.40 | |||||
49 | Sadowska Agnieszka | 13.40-14.40 | |||||
50 | Sakowicz Sylwia | 14:35-15:35 | |||||
51 | Saniewska Alina | 8.40-9.40 | |||||
52 | Sawicka-Dzieniszewska Joanna | 15:15 - 16:15 | |||||
53 | Selerowska Jolanta | 14.40 - 15.40 | |||||
54 | Skibińska Mariola | 16.05-17.05 | |||||
55 | Stepczyńska Natalia | 13.50-14.50 | |||||
56 | Suwalska Anna | 7.30 - 8.30 | |||||
57 | Szelągowska Grażyna | 10.35 - 11.35 | |||||
58 | Szeligowski Andrzej | 15.30 - 16.30 | |||||
59 | Szlendak Danuta | 13.40- 14.40 | |||||
60 | Wiśniewska Marzena | 15.30 - 16.30 | |||||
61 | Wojno Andrzej | 8.30 - 9.30 | |||||
62 | Wyszyńska Grażyna | 15.30 - 16.30 | |||||
63 | Zalewski Zbigniew | 14.40-15.40 | |||||
64 | Zielińska Bożena | 11:50-12:35 |
aktualizacja: 05.02. 2024 roku