ubezpieczenie

Warunki ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2018/2019

Poniżej, znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje, dotyczące ubezpieczenia NNW uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie. Proszę uprzejmie o zapoznanie się z nimi.

W bieżącym roku decyzją Zarządu Rady Rodziców została przyjęta oferta Firmy Inter Risk Viena Insurance Group S.A. którą prezentujemy poniżej.

W ramach rozwijania oferty i dostosowywania warunków ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, Firma Inter Risk przygotowała dla Państwa trzy zróżnicowane propozycje uzależnione od zakresu i sum ubezpieczenia, a co za tym idzie również składką.

Wszystkie propozycje znajdują się w poniższym linku: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline  Hasło: 3p6nz   (jest to hasło wyłącznie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 5)

Wariant 1 i 2 jest możliwy tylko do wykupienia indywidualnego przez rodziców, którzy chcą dostosować zakres ubezpieczenia do własnych oczekiwań, za pośrednictwem podanego powyżej linku i dokonać płatności on-line bez angażowania w to Szkoły i wychowawców.

Wariant 3 jest wariantem podstawowym i będzie możliwość wykupienia jego w sposób tradycyjny, wpłacając pieniążki u wychowawców, po zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i składając stosowny podpis na liście, jak również indywidualnie za pośrednictwem podanego powyżej linku jak w Wariancie 1 i 2.

Przed podjęciem decyzji o wykupieniu ubezpieczenia dla swoich pociech bardzo proszę o zapoznanie się z krótką prezentacją, która pomoże Państwu zapoznać się z tematem ubezpieczeń szkolnych jak również ułatwi podjęcie decyzji:  akcja szkolna 2018.pdf

W razie problemów z obsługą strony na której znajduję się oferty tu znajdziecie instrukcję użytkownika: Prezentacja.ppt

Zgłaszanie roszczeń z ubezpieczenia NNW: pobierz.doc

Materiały do pobrania:

Ogólne warunki ubezpieczeń.pdf