Menu

Tak pracują nasi uczniowie

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne realizowane w SP 5 w roku szkolnym 2015 / 2016

L. p.

Nazwisko i imię

Forma zajęć

Klasa

Dzień

tygodnia

Godziny zajęć

  1.  

Bańkowska Alina

Koło matematyczne

I a

poniedziałek

11.50 – 12.35

  1.  

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

I a

wtorek

9.50 – 10.35

  1.  

Gacka

Jolanta

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

 

I b

środa

10.45 – 11.30

  1.  

Modzelewska Halina

Zespół korekcyjno – kompensacyjny

I c

środa

11.50 – 12.35

  1.  

Koło plastyczne

I c

poniedziałek

11.50 – 12.35

  1.  

Skawska

Anna

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

I d

środa

8.55 – 9.40

  1.  

Koło plastyczne

I d

poniedziałek

13.45 – 14.30

  1.  

Liżewska J.

Dąbrowska A.

Koło muzyczno - plastyczne

I e

czwartek

13.45 – 14.30

  1.  

Dąbrowska Agnieszka

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

I e

środa

12.50 – 13.35

  1.  

Szelągowska Grażyna

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

II a

piątek

13.45 – 14.30

  1.  

Koło polonistyczne

II a

poniedziałek

11.50 – 12.35

  1.  

Saniewska Alina

Zespół dydaktyczno - wyrównawczy

II b

poniedziałek

9.50 – 10.35

  1.  

Koło matematyczne

II b

piątek

12.50 – 13.35

  1.  

Dąbkowska Grażyna

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

II c

czwartek

9.50 – 10.35

  1.  

Koło teatralne

II c

wtorek

13.45 – 14.30

  1.  

Łepkowska Bożena

Zespół dydaktyczno - wyrównawczy

II d

 

czwartek

8.00 – 8. 45

  1.  

Koło polonistyczne

II d

środa

13.45 – 14.30

  1.  

Ignaczuk Monika

Dogoterapia

II d /I b i II b

wtorek

12.50 – 13.35

II d

czwartek

8.00 – 8. 45

  1.  

Kłosińska Dorota

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

III a

czwartek

12.50 – 13.35

  1.  

Koło polonistyczne

III a

wtorek

12.50 – 13.35

  1.  

Zielińska Bożena

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

III b

czwartek

10.45 – 11.30

  1.  

„Omnibus” - zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne i matematyczne

III b

wtorek

8.00 – 8. 45

  1.  

Murawska Katarzyna

Koło polonistyczne

III c

poniedziałek

8.00 – 8. 45

  1.  

„Z przyrodą za pan brat” - zajęcia z edukacji przyrodniczej

III c

wtorek

13.45 – 14.30

  1.  

Rozworowska Agnieszka

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

VI a i b

piątek

8.55 – 9.40

  1.  

Koło matematyczne

VI a i b

piątek

8.00 – 8. 45

  1.  

Jastrzębski Arkadiusz

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

V a i b

poniedziałek

13.45 – 14.30

  1.  

Koło komputerowe

V - VI

wtorek

13.45 – 14.30

  1.  

Kolo matematyczne

V a i b

piątek

13.45 – 14.30

  1.  

Krajewska

Barbara

Koło przyrodnicze

VI a i b

poniedziałek

13.45 – 14.30

V a

czwartek

12.50 – 13.35

  1.  

Grajewska Ewa

Koło historyczne

V a, b i c

 

poniedziałek

8.00 – 8. 45

  1.  

Cwalina

Anna

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

VI a

piątek

8.00 – 8. 45

  1.  

Koło polonistyczne

VI a

piątek

8.55 – 9.40

  1.  

Sadowska Agnieszka

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

VI b

piątek

8.00 – 8. 45

  1.  

Koło polonistyczne

VI b

piątek

8.55 – 9.40

  1.  

Brzeziński Tadeusz

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

VI a

wtorek

12.50 – 13.35

  1.  

Koło języka angielskiego

VI b

środa

13.45 – 14.30

  1.  

Gawkowska Karolina

Koło języka angielskiego

VI a

wtorek

12.50 – 13.35

     39.

Creative school – play and learn (zajęcia rozwijające kompetencje z. j. angielskiego)

II d

wtorek

11.50 – 12.35

  1.  

Kurpiewska Edyta

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

VI b

IV a

poniedziałek

13.45 – 14.30

12.50 – 13.35

  1.  

Klocek Piotr

Koło pływackie

IV – VI

poniedziałek

17.00 – 18.30

  1.  

Ostrowska Milena

Zajęcia muzyczno – ruchowe

IV – VI

poniedziałek

14.45 – 15.30

środa

14.45 – 15.30

  1.  

Wojno Andrzej

Gry zespołowe

V – VI

poniedziałek

14.45 – 15.30

środa

15.40 – 16.25

  1.  

Knapkiewicz Michał

Koło muzyczne

 

IV – VI

środa

14.45 – 15.30

  1.  

Nowacki Artur

Koło plastyczne

 

IV – VI

wtorek

14.45 – 15.30

  1.  

Wyszyńska Grażyna

„Bajka w życiu pomaga” - zajęcia czytelnicze z elementami bajkoterapii

I d

poniedziałek

8.55 – 9.40

  1.  

„Bon ton – kultura na co dzień i od święta” - zajęcia czytelnicze z elementami bajkoterapii edukacyjnej

II c

środa

10.45 – 11.30

  1.  

Filipowicz Wanda

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

I d

czwartek

piątek

11.50 – 12.50

11.50 – 12.50

  1.  

Długoborska Bernadetta

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy z przyrody w kl. V b

V b

środa

13.45 – 14.30

  1.  

Koło przyrodnicze

V b

piątek

13.45 – 14.30