Ubezpieczenie 2019/2020

Warunki ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2019/2020

Poniżej, znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje, dotyczące ubezpieczenia NNW uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie. Proszę uprzejmie o zapoznanie się z nimi.

W bieżącym roku decyzją Zarządu Rady Rodziców została przyjęta oferta Firmy Inter Risk Viena Insurance Group S.A. którą prezentujemy poniżej.

W ramach rozwijania oferty i dostosowywania warunków ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, Firma Inter Risk przygotowała dla Państwa dwie zróżnicowane propozycje uzależnione od zakresu i sum ubezpieczenia, a co za tym idzie również składką.

Wszystkie propozycje znajdują się w poniższych linkach :

Oferta_SP5_za_40PLN.pdf  i  Oferta_SP5_za_100PLN.pdf

propozycje w wersji on- line  (hasło: vrvc9)

Wariant 1 jest wariantem podstawowym i będzie możliwość wykupienia jego w sposób tradycyjny , wpłacając pieniążki u wychowawców , po zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i składając stosowny podpis na liście

Wariant 2 jest możliwy tylko do wykupienia indywidualnego przez rodziców , którzy chcą dostosować zakres ubezpieczenia do własnych oczekiwań , za pośrednictwem podanego linku i dokonać płatności on-line bez angażowania w to Szkoły i wychowawców .

Przed podjęciem decyzji o wykupieniu ubezpieczenia dla swoich pociech bardzo proszę o zapoznanie się z krótką prezentacją , która pomoże Państwu zapoznać się z tematem ubezpieczeń szkolnych jak również ułatwi podjęcie decyzji : (link do pliku:  Kluczowe_informacje_o_ubezpieczeniu_NNW_szkolnym_.pdf

W razie problemów z obsługą strony na której znajduję się oferty tu znajdziecie instrukcję użytkownika : (link do pliku: Aplikacja_Edu_Online_-_Prezentacja.ppt

Zgłaszanie roszczeń z ubezpieczenia NNW – jak to zrobić ? : (link do pliku: Jak_zglosic_roszczenie.odt

Materiały do pobrania:

Ogólne warunki ubezpieczeń : link do pliku : OWU_EDU_PLUS_rodo_ok.pdf

RODO: link do pliku: Obowiazek_Informacyjny_Administratora_danych_osobowych.pdf

Druk zgłoszenia roszczenia : (link plik: druk_zgloszenie_-edu-plus.pdf)

Lista ubezpieczonych : (link do pliku : Lista_oplacajacych_2019.docx)