Menu

Kadra

DYREKTOR SZKOŁY - Andrzej Szeligowski
WICEDYREKTORZY - Ewa Gontarska, Janusz Grodzki

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:
Alina Bańkowska,Monika Dąbrowska-Ignaczuk, Dorota Dębek, Iwona Grodzka, Beata Jankowska, Dorota Kłosińska, Jadwiga Liżewska, Halina Barbara Modzelewska, Katarzyna Murawska, Alina Saniewska, Natalia Stepczyńska, Grażyna Szelągowska, Bożena Zielińska, Sylwia Janowska, Karolina Dębnicka;

JĘZYK POLSKI:
Anna Cwalina, Grażyna Dąbkowska, Elżbieta Mystkowska, Agnieszka Sadowska, Aneta Gosk;

HISTORIA:
Janusz Grodzki, Mariusz Gontarski;

JĘZYK ANGIELSKI:
Justyna Olszewska, Karolina Gawkowska, Edyta Kurpiewska, Sylwia Sakowicz, Kiertowicz Ewa, Jolanta Aldona Selerowska,

JĘZYK ROSYJSKI:
Emilia Murawska,

JĘZYK NIEMIECKI:
Małgorzata Pawelec - Kacprzak,

MATEMATYKA:
Arkadiusz Jastrzębski, Dorota Kozioł, Agnieszka Rozworowska, Joanna Sawicka - Dzieniszewska, Danuta Szlendak;

PRZYRODA:
Barbara Krajewska, Grażyna Wyszyńska;

BIOLOGIA:
Grażyna Wyszyńska;

GEOGRAFIA:
Barbara Krajewska, Małgorzata Pawelec - Kacprzak;

CHEMIA:
Dorota Kozioł;

FIZYKA:
Joanna Sawicka - Dzieniszewska;

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:
Mariola Skibińska;

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA:
Dorota Kozioł;

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE:
Mariola Skibińska;

DORADZTWO ZAWODOWE:
Ewa Gontarska;

MUZYKA:
Michał Knapkiewicz;

PLASTYKA:
Wojciech Rusiecki;

INFORMATYKA:
Arkadiusz Jastrzębski, Ewa Morysewicz, Andrzej Szeligowski,

TECHNIKA:
Wojciech Rusiecki;

WYCHOWANIE FIZYCZNE:
Jolanta Głuszcz-Wiśniewska, Piotr Klocek, Wojciech Morysewicz, Milena Ostrowska, Zbigniew Zalewski;

BIBLIOTEKA:
Eliza Groszfeld, Małgorzata Ogonowska;

ŚWIETLICA:
Elżbieta Kulesza, Karolina Murawska, Anna Raducha, Anna Suwalska, Andrzej Wojno;

PEDAGOG SZKOLNY:
Wanda Filipowicz, Marta Kotowska;

LOGOPEDA:
Jolanta Gacka, Emilia Murawska;

PSYCHOLOG:
Kinga Gromek;

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY:
Agnieszka Dąbrowska, Bernadetta Długoborska, Anna Pisińska-Tyszka, Anna Krajewska, Anna Jasińska;

RELIGIA:
s. Angela, ks. Krzysztof Szymczak, Marzena Wiśniewska, Jolanta Macko;